Bayra-Savansazı-Kumala/Tonya

19 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz  Bayra-Savansazı-Kumala/Tonya günübirlik faaliyetimizi organize eden sorumlumuz  Şehnaz Uzuner’e, faaliyet sonrası ekibimizi evinde ağırlayan Mehmet Uzuner’e, fotoğrafları paylaşan Suat Erdoğan, Nurettin Durmuş, Fetih Kaya ve Murat Mazlum’a , faaliyetin sorunsuz geçmesini sağlayan üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

Kangel-Zere Yaylaları-Rıdvanlı/Vakfıkebir

12 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Kangel-Zere Yaylaları-Rıdvanlı/Vakfıkebir   günübirlik faaliyetimizi Vakfıkebir Orman İşletme Şefi Ahmet Yıldız rehberliğinde, organize eden sorumlumuz  Zeynep Bayoğlu’na, fotoğrafları paylaşan arkadaşlarımıza , faaliyetin sorunsuz geçmesini sağlayan üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

Beypınar-Derinoba-Mandagözü Yaylaları/Tonya

29 Ekim 2017 tarihinde Beypınar-Derinoba-Mandagözü Yaylaları/Tonya  günübirlik faaliyetimizi gerçekleştirdik. Cumhuriyetimizin 94. Yıldönümünü kutladığımız faaliyetimizi organize eden sorumlumuz  Esra Öztürk’e, fotoğrafları paylaşan arkadaşlarımıza , mangal hazırlıklarında yardımcı olan Murat Mazlum, Nurettin Özdemir’e,  faaliyetin sorunsuz geçmesini sağlayan üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz.