Deveboynu-Çakırgöl/Gümüşhane

7 Temmuz 2019 pazar günü kulübümüzün programında yer alan Deveboynu-Çakırgöl/Gümüşhane faaliyetimizi gerçekleştirdik. Ekibimizi yayladaki evinde, yürüyüş öncesinde sabah kahvaltısı ve sonrasında mangal yaparak ağırlayan Abdullah Celap ve ailesine, misafirperverliklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Ayrıca sponsorumuz TEDAK Elektriğin flamasını 3080 m rakımlı Deveboynu zirvesine taşıdık. Bilindiği gibi Denizli’de faaliyet gösteren TEDAK Elektrik, isim kardeşliği bağlamında Kulübümüzün…

Kemaliye Erzincan Kültür Faaliyeti

7-9 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Kemaliye-Erzincan  kültür faaliyetimizi  gerçekleştirdik. Faaliyetimiz süresinde Kemaliye ilçesinin tarihi ve doğal kültürel değerlerini  görerek, gezme fırsatı bulduk. Etkinliğimizin organize eden yürüyüş liderimiz  Ayşen Abanozoğlu’na, fotoğrafları paylaşan arkadaşlarımıza, faaliyetin uyum içersinde  geçmesini sağlayan üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

Maçka/ Galyan Vadisi Armenos-Kanlıpınar

2 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Maçka/ Galyan Vadisi Armenos-Kanlıpınar günübirlik faaliyetimizi organize eden ve fotoğrafları paylaşan Süleyman ALKAN’a, faaliyetimize katılan üyelerimizi Maçka’daki evinde mükellef bir iftar masası hazırlayarak ağırlayan Hanife GENÇ’e, faaliyetin sorunsuz geçmesini sağlayan üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

TEDAK’ta Geleneksel İftar Yemeği

29 Mayıs 2019 Çarşamba akşamı düzenlediğimiz geleneksel iftar yemeğimizi üye ve dostlarımızla gerçekleştirdik. Kulübümüzün bahçesinde düzenlenen iftar yemeğimizin gerçekleşmesi için imkanları dahilinde  destek veren Trabzon Ortahisar Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hacınail Altunay’a, iftar öncesi  hazırlıklarında emeği geçen Meral Çamurali, Murat Mazlum, Ural Ayar’a, iftar sonrası yardımcı olan Figen Bilgi, Hamza Ustacı, Nuray Tuvanoğlu, Serpil…

Camiboğazı-Çakırgöl/Gümüşhane

26 Mayıs 2019 pazar günü gerçekleştirdiğimiz Camiboğazı-Çakırgöl/Gümüşhane günübirlik faaliyetimizi yürüyüş liderimiz Ercan BOSTAN eşliğinde organize eden ve TEDAK ekibine iftar yemeği veren Rahmi KELEŞ’e , fotoğrafları paylaşan Ali Rıza DEMİRBAŞ, Ahmet YILDIZ, Fetih KAYA, Ercan BOSTAN’a faaliyetin sorunsuz geçmesini sağlayan katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Karadağ Yaylaları-Vakfıkebir

12 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirdiğimiz  Vakfıkebir/Karadağ Yaylaları  günübirlik faaliyetimizi organize eden faaliyet sorumlumuz Vakfıkebir Orman İşletme Şefi Ahmet YILDIZ, fotoğrafları paylaşan arkadaşlarımıza, Deregöz Mahallesinde  faaliyetimize katılım sağlayan üyelerimizi ağırlayan Emine ve  Muharrem SAĞLAM’a,  faaliyetin sorunsuz geçmesini sağlayan üye ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz.