Doğankaya-Kayaüstü/Düzköy

10 Kasım 2019 pazar günü Doğankaya-Kayaüstü/Düzköy TEDAK-TRADOST ortak günübirlik etkinliğimizi gerçekleştirdik. Etkinlik öncesi Düzköy Kaymakamlık binası önünde, Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81’inci yıl dönümü adına düzenlenen törende Ulu Önder’imizi saygı ve minnetle andık. Faaliyetimizi ÖDAK sporcusu Birgül KÖSE KARABULUT rehberliğinde organize eden TEDAK yürüyüş lideri  Zeynep BAYOĞLU ve TRADOST yürüyüş lideri Ömer ANAHAR’a, fotoğrafları paylaşan arkadaşlarımıza, faaliyetimize ilgi gösteren…

Heba Yaylası-Karagöl/Borçka

11-13 Ekim  2019  tarihleri arasında  Heba Yaylası-Karagöl/Borçka’da pansiyon ve çadır kamp faaliyetimizi gerçekleştirdik. Faaliyetimizi yürüyüş liderimiz Atakan KALAYCI rehberliğinde organize eden faaliyet sorumlumuz Meral ÇAMURALİ’ye, fotoğrafları paylaşan arkadaşlarımıza, faaliyetimize ilgi gösteren tüm katılımcılara uyumlarında ötürü çok teşekkür ederiz.

Tedak Ege’de

TEDAK’ın “EGE” etkinliği başarı ile tamamlanmıştır. 28 Eylül  İzmir Havaalanından başlayan etkinlik, 5 Ekimde yine İzmir havaalanında sonlanmıştır. Etkinlik boyunca İzmir- Didim arasında bulunan tarihi, doğal ve kültürel mekanları keşfetme imkanı bulduğumuz, etkinliğimizi dolu dolu planlayan yürüyüş liderimiz Süleyman ALKAN’a özverisinden ve birlikte olduğumuz katılımcılarımızın uyumlarından dolayı çok teşekkür ederiz.