Çığ Şehitlerimizi Anma 11.Yıl Dönümü

26 Ocak 2020 Pazar günü Zigana Çığ Şehitlerimiz için, anıt önünde düzenlediğimiz anma töreninin ardından, eski İpekyolu’ndan Zigana Kayak Tesislerine anma yürüyüşü gerçekleştirdik. Çığ şehitlerimize Allah’tan rahmet diler, anma programına katılan, Türkiye Dağcılık Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Sercan EROL’a, Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mücahit ATALAY’a, Torul İlçe Jandarma Komutanlığı’na, Gümüşhane Dağcılık…

Vakfıkebir/Şahinli-Nebsoloz-Taşboğazı

12.Ocak 2020 Pazar günü Vakfıkebir/Şahinli-Nebsoloz-Taşboğazı günübirlik etkinliğimizi gerçekleştirdik. Faaliyetimizi organize eden yürüyüş liderimiz Ahmet YILDIZ’a, Deregözü Köyünde bizi misafir eden Muammer SAĞLAM’a, fotoğrafları paylaşan Ercan BOSTAN ve Ahmet YILDIZ’a, faaliyetimize ilgi gösteren tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz.

Şalpazarı/Sis Dağı

05.Aralık 2020 Pazar günü Sarıkamış Harekatının 105. Yılı nedeniyle Şalpazarı/Sis Dağı Mevkiinde anma yürüyüşü etkinliğimizi Trabzon Dağcılık ve Doğa Sporları İhtisas Kulübü (TRADOST) Derneğinin de katılımıyla gerçekleştirdik. Faaliyetimizi organize eden yürüyüş liderimiz Derya OMAK SAĞLAM’a, fotoğrafları paylaşan Süleyman ALKAN’a ve faaliyetimize ilgi gösteren tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz.