2-3 Mart 2019 tarihleri arasında Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından Spor Tırmanış Küçükler ve Gençler Türkiye Şampiyonası Rize ilimizde  gerçekleştirilmiştir.
Kendi yaş kategorilerinde Trabzon Tenis Dağcılık Kayak İhtisas Kulübü (TEDAK) adına dokuz sporcumuz sıralama turunda yarışmıştır. Sporcumuz Nisa Su YILMAZ sıralama turlarını tamamlayarak finale yükselmiştir. Şampiyonada yarışan sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.
Geçen yıl Rize’de yapılan spor tırmanış yarışmasında yarı finale kalırken, bu yıl final heyecanını yaşamak kulübümüz ve sporcularımız için mutluluk vericiydi.
Ayrıca Trabzon’da spor tırmanışının yaygınlaşması için gönülden emek veren kulüp yöneticilerini ve sporcularını da tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
İlimizde emeklemeye başlayan spor tırmanışının daha iyi yerlere gelebilmesi için kulübümüze Deniz’li den destek veren TEDAK ELEKTRİK (http://www.tedak.com.tr )’in değerli yöneticilerine, birlikte yol aldığımız antrenörümüz Enes Berk KARGI’ya, küçük sporcularımıza ve sevgili ailelerine gönülden teşekkür ederiz.

Yorum Bırak

E-Posta hesabınız onaylanmamış olabilir. Required fields are marked *

formu temizleGönder