TEDAK’ın “Ekimde Akdeniz” etkinliği başarı ile tamamlanmıştır. 6 Ekimde Antalya Havaalanından başlayan etkinlik, 13 Ekimde yine Antalya havaalanında sonlanmıştır.

Doğa, tarih, kültür ve deniz ekseninde planlanan etkinlik Fethiye’den başlamıştır. Dalyan’da tekne turu, İztuzu Plajı, Göcek, Çalış Plajı, Kayaköy’den Ölüdeniz’e 5 km’lik yürüyüş, Ölüdeniz’de yüzme molası, Saklıkentte kanyon yürüyüşü, Tilos, Xentos, Letoon Antik Kentleri, Kaş, Kekova tekne turu, Simena Kalesi ve koylarda yüzme molası, Myra Antik Kenti, Tahtalı Dağı’na teleferikle çıkış, Alacasu Cennet Koyundan Phaselis Koyu’na yürüyüş ve koyda uzun yüzme molası, Aspendos Antik Tiyatrosu, Side’de Apollon Tapınağında gün batımı, Köprülükanyon’da rafting ve botlarla kanyon turu, Antalya müzesi ve Düden Sahil Şelalesi gezileri etkinliğin akılda kalan aktiviteleri olmuştur.

Etkinliğimizi dolu dolu planlayan faaliyet sorumlumuz Süleyman Alkan’a özverisinden ve birlikte olduğumuz katılımcılarımızın uyumlarından dolayı çok teşekkür ederiz.